KB florbal challenge

Školní reprezentační družstvo výborných florbalistů ve složení - brankář Jiří Přeučil, Martin Vybíral, Lukáš Neruda, Vítek Horák (3A), Filip Vybíral (2A), Tomáš Pšenička (S1), Jakub Horký (S2), Jakub Ledvinka (2A), Patrik Petrlík (S1), Michal Kučera (2A), Dominik Kočí (E2) a  Jakub Franc (E2) dne 27.11.2018 ve Varnsdorfu vybojovalo 1. místo v okresním kole KB Florbal CHallenge a tím postoupilo do krajského finále.

Okresní finále pro Děčín proběhlo 27.11.2018 v městské sportovní hale, kde se sešlo 6 florbalových družstev. Každý zápas byl velkým sportovním soubojem. Herní systém ve skupinách A a B. Po vítězství ve své skupině jsme hráli s vítězem druhé skupiny o celkové 1. místo. Družstvo Gymnázia Děčín jsme porazili 6:1 a stali se celkovými vítězi okresního kola. Naše školní družstvo bojovalo o každý míček a neprohráli jsme jediný zápas. Z 6 družstev jsme tedy obsadili první místo a přivezli pomyslnou zlatou medaili s postupem do kraje.