Ubytování

Domov mládeže se nachází v těsném sousedství školy, v relativně klidné části Děčína nedaleko centra a velmi dobrou dopravní obslužností. Ve školním roce 2011/2012 prošla budova DM celkovou rekonstrukcí. V současné době budeme nejmodernějším DM v Děčíně.

Nabízíme ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích ve dvou budovách DM.

Budova DM 1

Primárně je určena pro ubytování žáků středních škol.
K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou moderně vybavené novým nábytkem, s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. V prvním patře je společenská místnost, na každém patře je čajová kuchyňka s ledničkou a v celé budově je Wifi připojení.   V budově je jídelna, ve které je zajištěno pro ubytované celodenní stravování stravování.
Kapacita DM 1 je 60 lůžek.

Budova DM 2

Primárně je určena k ubytování studentů VOŠ.
K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje bez vlastního sociálního zařízení. Sociální zařízení je společné na jednom patře. V patře je kuchyňka s ledničkou a mikrovlnou troubou, společenská místnost s TV, WiFi. Jídelna je společná s DM 1, od DM 2 je vzdálena cca 50m.
Kapacita DM 2 je 20 lůžek.

Provoz DM je od neděle 16 hodin do pátku 15 hodin. V této době je zajištěna přítomnost kvalifikovaných a zkušených vychovatelek. O víkendech a prázdninách je provoz přerušen.Dále mají studenti k dispozici zdarma hřiště, tělocvičnu, posilovnu a sportovní místnost. Studentům zajišťujeme lístky na divadelní představení, pořádáme různé sportovní akce a turnaje mezi DM.

Vedoucí vychovatelka: Alena Konopíková

Vychovatelky výchovných skupin:  Vladislava Paterová, Blanka Žirovnická, Danuše Lukáčová

   

Ubytovací kapacity DM lze využít i spolu se stravováním v době školního volna, o sobotách, nedělích a v době prázdnin pro účastníky zájezdů do našeho kraje nebo sportovce při soutěžích a akcích konaných v našem městě.

Ubytovací kapacita DM je 80 míst.

Měsíční poplatek za ubytování činí: 1 400 Kč (1 200Kč pro DM 2)

Částka za celodenní stravování činí: 100 Kč

Termín pro podání přihlášky k ubytování: 
1.kolo                             do 10.6.2021
2.kolo                             do 28.6.2021 - bude vypsáno pouze v případě volné kapacity po 1. kole
mimořádný termín          do 30.9.2021 - bude vypsáno pro doplnění kapacity

Kritéria přijetí na DM na rok 2021/22 naleznete zde

Přihlášku do DM pro příslušný školní rok je možno vyzvednout osobně v domově mládeže nebo si ji stáhnout níže.