Girls day

Srdečně zveme Vás studentky  k zapojení do 9. ročníku Girls Day.

Girls Day je mezinárodní interaktivní den v technologických firmách určený pro všechny dívky (ve věku 15-25 let) nejen ze středních škol a gymnázií. Studentky tak mají jedinečnou šanci seznámit se s pestrostí studijních oborů a profesí v oblastech jako je IT, telekomunikace, konstrukce a plánování. Prakticky si vyzkouší nejnovější technologie a načerpají tak inspiraci pro svá budoucí studia a pracovní kariéru.

Letošní ročník Girls Day se uskuteční ve čtvrtek 22. dubna mimořádně online. I letos se do akce zapojí řada renomovaných firem. Dívky si mohou vybírat z firem Škoda Auto, Vodafone, CN Group, Konplan a MSD Czech Republic. Pro dívky je připraven pestrý program (workshopy základů programování, inspirational talks s ženami z ICT oborů, seznámení s novými technologiemi, kvízy apod.), který již nyní najdete na www.girlsday.cz.

Letos také podporujeme akci Czechitas, které na naše vzdělávací dopoledne navážou odpoledním programem se zajímavými hosty (více brzy na webu).

 Účast je zdarma a organizace celé akce je zcela na naší straně.

Odkaz přímo na web akce (www.girlsday.cz), kde se můžete registrovat do 15. dubna

V případě dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit na girlsday@genderstudies.cz nebo volejte na telefonní čísla +420 723 869 571.

 

S pozdravem za tým Girls Day

Lucie Königsmarková